Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Běžecké pásy >

HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér

HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér

Cena produktu HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér není známa.

 

Popis produktu HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér: HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér Ti 52 HRT je ideální běžecký trenažer pro domácí kondiční běh či jogging. Tato novinka od největšího světového výrobce běžeckých trenažerů - skupiny JOH... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér - popis

nahoru

HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér Ti 52 HRT je ideální běžecký trenažer pro domácí kondiční běh či jogging. Tato novinka od největšího světového výrobce běžeckých trenažerů - skupiny JOHNSON, má zabudováno několik novinek, které Vám zpříjemní trénink. Nejdůležitější jsou vzduchové polštáře AIRcellTM, které jsou místěny pod nášlapnou deskou v místě dopadu nohou a společně s osmi silenbloky odpruží nášlapnou desku tak, aby zážitek z Vašeho tréninku byl co nejlepší. Rovněž osvěžovaní ventilátor se třemi rychlostmi, zabudovaný v konzoli trenažeru je vhodným doplňkem pro intenzivní trénink. Nový design trenažérového počítače BLUE SMARTBOARDTM umožňuje grafické znázornění práce pásu, profil trati a umožňuje rychlé zadávání rychlosti (0-20km/h) a náklonu (0-12°) pomocí číselné stupnice. Modře posvícený displej znázorňuje tyto tréninkové údaje: vzdálenost, čas, rychlost, spotřebované kalorie, puls. Počítač umožňuje zadání cílových tréninkových hodnot: dobu tréninku, vzdálenost, spotřebu kalorií, tréninkového pulsu s varovným optickým signálem, manuální usměrňování míry zátěže ve stupnici 1-10. Horizonfitness Ti52 HRT je rovněž vybaven deseti tréninkovými programy, dvěma HRT programy a dvěma programy, které si může uživatel libovolně vytvořit. Nejdůležitější je jsou programy HRT, které ovládají činnost běžeckého trenažeru (rychlost, náklon) v souladu s činností vašeho srdce. Trénujete tak v optimální pohodě, kdy dochází k ideální činnosti Vašeho srdce, spalování tuků a nedochází ke zbytečnému přetěžování organismu. Novinkou, kterou u tohoto modelu oceníte je ovládání rychlosti a náklonu přímo na madlech, kde jsou umístěny speciální ovládače. Nemusíte během tréninku mačkat jakákoliv tlačítka, stačí se dotknout otočného kolečka na předním madle.

Výrobce Horizonfitness

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Eliptické trenažery, Domácí solária, Cyklistické trenažéry.

Nejlevnější HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér akční ceny - Levné HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HORIZONFITNESS Ti 52 HRT - běžecký trenažér najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Běžecké pásy.