Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Běžecké pásy >

HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér

HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér

Cena produktu HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér není známa.

 

Popis produktu HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér: HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér Ti.32 HRT je ideální běžecký trenažer pro domácí kondiční běh či jogging. Tato novinka od největšího světového výrobce běžeckých trenažerů - skupiny JOH... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér - popis

nahoru

HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér Ti.32 HRT je ideální běžecký trenažer pro domácí kondiční běh či jogging. Tato novinka od největšího světového výrobce běžeckých trenažerů - skupiny JOHNSON, má zabudováno několik technických inovací, které Vám zpříjemní trénink. Nejdůležitější jsou vzduchové polštáře AIRcellTM, které jsou místěny pod nášlapnou deskou v místě dopadu nohou a společně s osmi silenbloky odpruží nášlapnou desku tak, aby zážitek z Vašeho tréninku byl co nejlepší. Rovněž osvěžovaní ventilátor se třemi rychlostmi, zabudovaný v konzoli trenažeru je vhodným doplňkem pro intenzivní trénink. Nový design trenažérového počítače BLUE SMARTBOARD umožňuje grafické znázornění práce pásu, profil trati a umožňuje rychlé zadávání rychlosti (0-20km/h) a náklonu (0-12°) pomocí číselné stupnice. Běžecký trenažer Horizonfitness Ti 32 HRT má velmi stabilní sklopný rám se silnými bočními profily, což umožňuje používání trenažeru i osobami s vyšší vahou (max.160kg). Při běhu jsou nárazy na nášlapnou desku tlumeny skvělým odpružením VCS (Variable Cushion System), nyní je ještě tento systém doplněn o dva vzduchové polštáře AIRcellTM, takže toto zařízení velmi šetří Vaše klouby. Čistá nášlapná plocha má prodloužený rozměr 137 x 46 cm, což vyhovuje i lidem s velmi dlouhým krokem. Nášlapný pás má tloušťku 1,6mm. Výkonný elektromotor 2,0PS má možnost plynulé regulace rychlosti běhu/chůze a dokáže vyvinout rychlost v rozmezí 0,8 až 20 km/h. Vaši bezpečnost hlídá elektronický bezpečnostní systém proti náhlému zrychlení nebo zpomalení, např. při náhlém výpadku el.energie. Ve výbavě je rovněž magnetický spínač pro rychlé zastavení pásu, který zastaví trenažér při Vašem povelu během tří vteřin. Měření pulsu s přesností EKG je zabezpečeno pomocí hrudního pásu POLAR, který je součástí dodávky a dostáváte jej k trenažeru ZDARMA! Orientační měření tepové frekvence můžete provádět pomocí ručních senzorů na madlech trenažeru. Běžecký trenažér má dostatečně velká přidržovací madla po obou stranách, přepravní kolečka vpředu pro manipulaci s trenažerem, výšková stavítka vzadu pro absolutní vyrovnání do vodorovné polohy. Výhodou pro mnoho zákazníků je možnost sklopení trenažeru po dokončení tréninku. Po sklopení má trenažer půdorysný rozměr 102x80x180 cm. Plynulé sklápění pásu je zabezpečeno dvěma plynovými písty, který umožňuje snadnou a lehkou manipulaci s pásem. Součástí dodávky je i velmi podrobný tréninkový návod.

Výrobce Horizonfitness

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Eliptické trenažery, Domácí solária, Cyklistické trenažéry.

Nejlevnější HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér akční ceny - Levné HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HORIZONFITNESS Ti 32 HRT - běžecký trenažér najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Běžecké pásy.