Kde jsem: Katalog > > > >

HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér

HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér

HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér není známa.

 

Popis produktu HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér: HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér Paragon 308 je rovněž vybaven šesti tréninkovými programy a jedním programem HRT, kdy trénujete na základě zadaných a aktuálních hodnot Vaší tepové fr... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér - popis

nahoru

HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér Paragon 308 je rovněž vybaven šesti tréninkovými programy a jedním programem HRT, kdy trénujete na základě zadaných a aktuálních hodnot Vaší tepové frekvence. Uživatel si může jeden program také sám nadefinovat dle vlastní kondice. Běžecký trenažer má velmi stabilní sklopný rám se silnými bočními profily, což umožňuje používání trenažeru i osobami s vyšší vahou (max.135kg). Při běhu jsou nárazy na nášlapnou desku tlumeny skvělým odpružením VCS (Variable Cushion System), takže toto zařízení velmi šetří Vaše klouby. Čistá nášlapná plocha má rozměr 130 x 50 cm. Nášlapný pás má tloušťku 1,6mm. Výkonný elektromotor 1,75PS má možnost plynulé regulace rychlosti běhu/chůze a dokáže vyvinout rychlost v rozmezí 0,8 až 16 km/h. Vaši bezpečnost hlídá elektronický bezpečnostní systém proti náhlému zrychlení nebo zpomalení, např. při náhlém výpadku el.energie. Ve výbavě je rovněž magnetický spínač pro rychlé zastavení pásu, který zastaví trenažér při Vašem povelu během tří vteřin. Měření pulsu s přesností EKG je zabezpečeno pomocí hrudního pásu POLAR, který je součástí dodávky a dostáváte jej k trenažeru ZDARMA! Orientační měření tepové frekvence můžete provádět pomocí ručních senzorů na madlech trenažeru. Běžecký trenažér má dostatečně velká přidržovací madla po obou stranách, přepravní kolečka vpředu pro manipulaci s trenažerem, výšková stavítka vzadu pro absolutní vyrovnání do vodorovné polohy. Výhodou pro mnoho zákazníků je možnost sklopení trenažeru po dokončení tréninku. Po sklopení má trenažer půdorysný rozměr 89x86x167 cm. Plynulé sklápění pásu je zabezpečeno dvěma plynovými písty, který umožňuje snadnou a lehkou manipulaci s pásem. Součástí dodávky je i velmi podrobný tréninkový návod.

Výrobce Horizonfitness

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Eliptické trenažery, Veslovací trenažéry, Posilovací zařízení.

Nejlevnější HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér akční ceny - Levné HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HORIZONFITNESS PARAGON 308 - běžecký trenažér najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Běžecké pásy.


;