Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Běžecké pásy >

Acra GB5000

Acra GB5000

Cena produktu Acra GB5000 není známa.

 

Popis produktu Acra GB5000: Běžecký pás Acra GB5000 je velmi kvalitní a odolný trenažér, určený nejen pro domácí použití, ale i pro použití v klubových posilovnách. Má motor o výkonu 3 - 6,5 hp, což je 2 - 4,9 kW (maximální... > více informací


Acra GB5000 - popis

nahoru

Běžecký pás Acra GB5000 je velmi kvalitní a odolný trenažér, určený nejen pro domácí použití, ale i pro použití v klubových posilovnách.
Má motor o výkonu 3 - 6,5 hp, což je 2 - 4,9 kW (maximální průtok el. proudu je 10 A).
Motor je natolik kvalitní, že na něj poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců. Pás má nastavitelnou rychlost v rozmezí 0 - 22 km/hod. Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence.
Počítač je má 99 různých přednastavených programů s různou intenzitou běhání s úpravami náklonu, a tím i intenzity zátěže.
Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by nabídka přednastavených programů nevyhovovala.
7" LCD displej zobrazuje veškeré potřebné údaje - čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku, HRC - hlídání maximální přednastavené tepové frekvence, a spoustu dalších údajů, které jsou popsány v podrobném návodu. Trenažér je také vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňujícího okamžité vypnutí v případě nutnosti.
Elektrické nastavení úhlu náklonu pásu v rozmezí 0 - 22 % je umístěné na madlech pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání. Popsané parametry představují běžecký pás jako velmi kvalitní výrobek, srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky.

Velmi odolný a elastický dvouvrstvý polyuretanový pás je odpružený na 10-ti místech, což umožňuje komfortní cvičení bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře. Navíc má ještě 4 speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.
Pro uskladnění v omezeném prostoru se běhací část dá zvednout aby zabírala co nejméně prostoru. Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou pásu je 75 x 83 cm. Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání. Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej po použítí ve "skladovací poloze" celkem snadno přemisťovat.

Běžecký pás má 2 reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače přes konektor nebo USB výstup, ventilátor pro osvěžení při běhání. Na panelu s displejem jsou dvě odkládací schránky na lahev s pitím, případně na odložení hodinek, šperků apod. Hmotnost výrobku je 98 kg, rozměr kartonu je 189 x 85 x 36 cm. Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení. Rozměr stroje je 191 x 85 x 138 cm, nosnost 180 kg a rozměr běhací plochy 136 x 51 cm.

Výrobce Acra
Rozpětí rychlosti
Informace o parametru Rozpětí rychlosti
0 - 22 Km/h
Nosnost pásu 180 Kg

Acra GB5000 - recenze

Najlepšie bežecké pásy – tipy pre rok 2018 | Testado

testado.sk
26.08.2018 - 10:39:33

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Acra GB5000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Posilovací zařízení nebo Činky a závaží, Doplňky k fitness, Eliptické trenažery.

Nejlevnější Acra GB5000 akční ceny - Levné Acra GB5000

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Acra GB5000 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Acra GB5000 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Běžecké pásy.